Cześć! Witaj na naszym turystyczno - kulinarnym blogu. Nazywam się Teresa i mam siostrę, z którą podróżuje po naszym pięknym kraju. Odkąd pamiętam na każdą wycieczkę mama szykowała stosy kanapek. W dalszym ciągu nic się nie zmieniło. Kanapki w drodze muszą nam towarzyszyć. Podróżujemy głównie po Polsce. Lubimy dalsze i bliższe wypady. W wielu miejscach można poznać unikalne regionalne smaki. Mamy wiele pięknych miejsc, dlatego nie interesują nas zagraniczne wojaże. Chętnie podzielimy się naszymi wyjazdowymi spostrzeżeniami. Pakujemy kanapki i ruszamy w drogę!

Kategorie

  • Brak kategorii
  • Home Przystań nadmorska w Dębkach

Przystań nadmorska w Dębkach

Wypoczynek nad wodą to bardzo ciekawy sposób na spędzenie wakacji, dlatego duża liczba turystów decyduje się na taką ewentualność. Oczywiście, w pierwszej kolejności trzeba wybrać dla siebie miejsce, które posiada wiele atrakcji turystycznych, a takim miejscem mogą okazać się zwłaszcza Dębki. Tam warto odwiedzić przede wszystkim nadmorską przystań. Przystań zlokalizowana jest nad jeziorem Żarnowieckim (https://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_%C5%BBarnowieckie), w bliskiej odległości od Nadola. Bardzo łatwo jest do niej trafić, dlatego żaden turysta nie powinien mieć z tym większych problemów.

Jest to przystań, która przystosowana jest zarówno do uprawiania sportów wodnych, ale też do wędkowania. Jak widać wyraźnie swoje pasje mogą tutaj realizować amatorzy wodnych wrażeń. Dobrą informacją dla zainteresowanych osób jest to, iż znajduje się tutaj wypożyczalnia sprzętu wodnego, a więc nie trzeba wieźć go ze sobą przez kilkaset kilometrów. Ta baza noclegowa () to raj dla wędkarzy, gdyż można tutaj złowić wiele gatunków ryb i odprężyć się na świeżym powietrzu.

Jest to największa przystań w regionie, dlatego tak chętnie odwiedzana przez turystów. Znajdują się na niej dwa pomosty. Jeden z nich przeznaczony jest dla statków pasażerskich, a drugi dla jachtów oraz motorówek. Na terenie przystani znajduje się kemping, gdzie turyści mogą bez problemów przenocować. Charakteryzuje się dostępem do wielu atrakcji turystycznych, przede wszystkim można wymienić tutaj rejsy statkami wycieczkowymi, przejażdżki łodziami szybkimi, podróże łodziami wędkarskimi oraz rowerkami wodnymi i kajakami. Turysta, który zdecyduje się na wysokiej jakości noclegi w tym miejscu na pewno znajdzie tutaj odpowiednią ofertę dla siebie. Jest to baza noclegowa przeznaczona dla osób, które nie lubią siedzieć ciągle w jednym miejscu, lecz wolą aktywnie spędzić wolny czas na wakacjach.

Do Dębek przyjeżdżają głównie młode osoby, które cenią sobie sporty wodne, ale te starsze również się tutaj nie zanudzą, ponieważ mogą sobie powędkować. Warto odwiedzić przystań nadmorską znajdując się blisko tej miejscowości podczas swojego urlopu lub wakacji. Jest to bezpieczne miejsce, a zarazem ciekawe pod kątem turystycznym. Można zdecydować się tutaj na uprawianie sportów wodnych, wędkowanie albo rejsy statkami wycieczkowymi, dlatego czas turystom upłynie bardzo przyjemnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>